london-1335477_960_720
 English Club pracujemy na najwyższej jakości podręcznikach opracowanych przez metodyków firmy Longman i Oxford. Rozszerzamy jednak program podręcznikowy o autorskie metody opracowane przez naszych doświadczonych nauczycieli. Posiadamy szereg pomocy dydaktycznych zaprojektowanych dzięki inspiracji w pracy z dziećmi i młodzieżą. Nasze zajęcia są urozmaicone w gry, zabawy i symulacje naturalnych sytuacji życiowych, dzięki czemu nauka jest przyjemnością, a efekty trwałe i przydatne nie tylko na egzaminach, ale przede wszystkim w praktyce. Zależy nam by nasi uczniowie z łatwością porozumiewali się w języku angielskim.
Zajęcia odbywają się:
Rok szkolny 2017/18
Katowice Kostuchna Miejski Dom Kultury “Południe”

Siedziba Szkoły

Katowice Murcki Miejski Dom Kultury

Tychy Przedszkola Miejskie
Mikołów Centrum Wspinaczkowe MłynUp
Nasze sukcesy:
Ucznowie naszej szkoły zajmują czołowe miejsca w  ogólnopolskim konkursie języka angielskiego ALBUS. Średnia wyników egzaminu gimnazjalnego  oraz testów szósto-klasisty z j. angielskiego naszych uczniów , jest bliska 100%.

Angielski dla dzieci przedszkolnych

Dzieci uwielbiają nasze lekcje. Wykorzystujemy ich naturalną ciekawość i chęć do zabawy. Zajęcia prowadzone są w formie gier, konkursów, zabaw, aktywności artystycznych, dzięki którym nasi najmłodsi „anglomaniacy” nigdy się nie nudzą i szybko przyswajają materiał. W „ Kosta English Club ” uczymy dzieci już od 5 roku życia. Posiadają one szczególną łatwość do naśladowania dźwięków. Tak niedawno w końcu nauczyły się języka rodzimego. Warto to wykorzystać! Przygotowujemy również dla Was drodzy rodzice comiesięczny zestaw materiałów, dzięki którym możecie bawić się w angielski ze swoimi pociechami w domu.
Na pewno jeszcze bardziej je to zachęci do nauki. Po roku zajęć dzieci przechodzą płynnie na kolejne poziomy zaawansowania, na których sposób przeprowadzania zajęć wraz z zakresem materiału dostosowujemy do postępów i rozwoju dzieci.
U nas można zaplanować cały cykl nauczania, aż do doskonałego opanowania języka.

Angielski dla dzieci szkolnych

Z językiem angielskim dzieci spotykają się już od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Warunki pracy w szkole, często w grupach niedopasowanych pod względem poziomu znajomości i chłonności języka, ograniczają możliwość optymalnego przyswojenia języka. My pracujemy w niewielkich grupach, dopasowanych nie tylko pod względem wieku, ale i poziomu zaawansowania, dzięki czemu właściwie ukierunkujemy potencjał dziecka i wychwycimy problemy, z którymi sie boryka. Pomożemy mu w ewentualnych zaległościach, pracach domowych, ale przede wszystkim chcemy mu towarzyszyć, by poprzez zabawy, gry, piosenki i konkursy naturalnie przyswajał język obcy i rozwijał się jak najpełniej. Korzystamy z doskonałych podręczników, kaset, płyt CD, materiałów i scenariuszy zabaw specjalnie opracowanych przez naszych nauczycieli, aby dziecko jak najefektywniej i z radością opanowywało język angielski.

Angielski dla młodzieży

Dobra znajomość języka angielskiego pozwoli Ci spokojnie spać a zajęcia w szkole i matura nie będą Cię stresować. Dlatego warto rozpocząć naukę jak najwczesniej. Stworzylismy odpowiednie grupy dla gimnazjalistów i uczniów szkół srednich dopasowane do ich poziomu znajomości języka. Jeśli jednak do tej pory nie opanowaleś języka, a zamierzasz podejść do MATURY Z JEZYKA ANGIELSKIEGO oferujemy Ci od października kurs przygotowawczy obejmujący 80 lub 100 lekcji, który na pewno pomoże Ci zdać egzamin. Warunkiem jest twoja obecność na zajęciach i rzetelne przykładanie sie do prac domowych zadawanych przez naszych nauczycieli. W ofercie również przygotowanie do MATURY z JEZYKA POLSKIEGO.

Angielski dla dorosłych

O tym, że język angielski odgrywa bardzo ważna role w karierze współczesnego człowieka, nikogo nie trzeba przekonywać. Zaliczenie pierwszych lat studiów warunkowane jest znajomością języka. W kolejnych latach można ubiegać się o stypendia zagraniczne posiadając znajomość języka angielskiego. W końcu znalezienie dobrej pracy nie będzie możliwe bez posługiwania sie językiem obcym. Dlatego zachęcamy, dołącz do nas i postaw kolejny krok w swojej karierze! Umożliwimy Ci to prowadząc zajęcia na wysokim poziomie wykorzystując wysokiej klasy materiały. Osłuchasz sie z jezykiem dzięki pracy z Internetem i poznasz swoje plusy i minusy dzięki video-lekcjom. To naprawdę działa!

Konwersacje

Konwersacje oferujemy wszystkim tym, którzy znają język angielski w stopniu komunikatywnym, nie chcą go zapomnieć i pragną się rozwijać. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze przy wybornej herbacie w kameralnym gronie. Wykorzystujemy nowoczesne techniki, by zintensyfikować efekty naszych spotkań. Korzystamy z Internetu, przeprowadzamy video-lekcje, rozmawiamy na interesujące tematy, które każdy może zaproponować. Jesteśmy otwarci na wszelką inicjatywę.